Poštovné zdarma na Slovensku od 40€ pri online platbe.. Pri nákupe nad 25€ darček.

Platby a dodanie tovaru

Čl. VI  Platby a dodanie tovaru

A/ Slovenská republika

1)  Kupujúci platí za tovar formou dobierky alebo online platbou. Platba je možná iba v EUR.

2)  Dodacia lehota na tovar v ponuke je od 2  do 7 pracovných dní od potvrdenia objednávky, maximálna doba dodania je 14 dní. Tovar bude vyexpedovaný po potvrdení objednávky a po splnení všetkých podmienok v objednávkovom formulári. Osobný odber je možný len po telefonickej dohode u našich zmluvných partnerov, alebo na výdajnom mieste e-shopu a to na adrese: OC Centro Nitra, Akademická 1, 949 01 Nitra – predajňa M&B cosmetics.

3) Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru kupujúcemu zavinené prepravcom.

4)  Minimálna hodnota objednávky, pre BEZPLATNÉ DORUČENIE PO ODPOČÍTANÍ ZLIAV formou Slovenská pošta  je 40,00 € a to len pri online platbe CARD PAY alebo TATRAPAY. Pri spôsobe platby dobierkou sa účtuje poplatok 1,35 €.

Minimálna hodnota objednávky pre BEZPLATNÉ DORUČENIE PO ODPOČÍTANÍ ZLIAV pri forme Slovenská pošta - Expres Kuriér  je 75 € a to len pri online platbe CARD PAY alebo TATRAPAY. Pri spôsobe platby dobierkou sa účtuje poplatok 1,35 €.

5)  Ak je celková hodnota objednávky nižšia ako 40 €, spoločnosť účtuje balné a prepravné- poštovné vo výške 3,00. Zvlášť sa účtuje poplatok za dobierku a to vo výške 1,35 €.

 Pri platbe formou Online platba CardPay a  Online platba TatraPay sa neúčtuje žiadny poplatok.

4)   Ak je celková hodnota objednávky nižšia ako 75 € za služby Expres kuriérom sa účtuje poplatok vo výške 6,00 €. Zvlášť sa účtuje poplatok za dobierku a to vo výške 1,35 €.

 

B/ Zahraničie

1) Spoločnosť Mystic & Beauty, s.r.o. doručuje tovar aj do Českej republiky, Veľkej Británie a štátov Európskej únie formou listovej zásielky alebo balíka na adresu zákazníka. Pri odoslaní  zásielky do zahraničia sa účtuje poplatok vo výške 15 € a kupujúci platí za tovar len formou - Online platba CardPay.

2)  Dodacia lehota do zahraničia závisí od prepravných spoločností, zvyčajne však nie je dlhšia ako 18 dní. 

Platné od: 18.01.2021, verzia: v1.0