Poštovné zdarma na Slovensku od 40€ pri online platbe.. Pri nákupe nad 25€ darček.

Egyptská hlinka Lille

Vyberte variantu

Cena
19,90 €

Púder, ktorý vám vydrží tri roky, je vyrobený v jedinom odtieni, ktorý sa prispôsobí všetkých typom pleti a navyše je 100% prírodným produktom. Áno, taký zázrak existuje. Egyptská hlinka je Nemcami vyťažené čisté bahno z Nílu, z určitej vrstvy zeme, kde sa milióny rokov rozkladajú zložky, ktoré majú blahodarný účinok na pleť. Vďaka tomu má schopnosť hojiť ťažké akné a vyrážky, upokojuje atopický ekzém i psoriázu. Líčia sa ňou aj detičky, pretože je to antialergén. Nevyvoláva alergiu. Dôkazom liečivých schopností egyptského zázraku je fakt, že vyťažené bahno sa využíva nielen v kozmetickom priemysle, ale tiež v kúpeľníctve na liečbu ťažkých kožných stavov.

Egyptská hlinka je naozaj univerzálnym púdrom pre všetky typy i farby pleti.

Túto vlastnosť má vďaka oxidu, ktorý obsahuje. Ten sa ako jediný na svete prispôsobí typu a farbe pleti. Hlinka sa prispôsobí pleti, pretože oxid sa spojí s Ph vašej pokožky a naviaže sa naň.

Jednou z najväčších výhod, ktorými sa odlišuje od konkurenčných výrobkov, je jeho vodeodolnosť.

Ak patríte k rýchlym ženám, ktoré sa celý deň sa nezastavia, možno si práve vy s hlinkou porozumiete. Nevypotí sa a vydrží celý deň. Môžete ho dokonca požiť na aj celé telo, nielen na tvár a dekolt . Keď sa ho ale chcete večer nadobro zbaviť, postačí vám pleťové mlieko.

Hmotnosť / Objem:

 10g

Zloženie:

Zloženie: Talc, Dimethylimidazolldione, Rice starch, cyclomethicone, Silica, Tocopherol, Fragrance, Iron oxide, Titanium dioxide, Mica

Výrobca: Kryolan GmbH Nemecko